avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Declaratie de creanta
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Declaratie de creanta

Avem un client care se afla in reorganizare judiciara si de la care avem de recuperat niste bani. Va rog sa-mi trimiteti un exempu de:
- DECLARATIE DE CREANTA [nume creditor, adresa, cuantum creanta, temei creanta, drepturi de preferinta sau garantii( inseamna CEC-uri? )].
- RECLAMATIE PENALA ( nu stiu exact daca se numeste asa ). Ce ar putea sa fie?
Adresa este: sc_fox_srl@yahoo.com
Imi trebuie f.f.f.f. urgent.
Va multumesc f. mult.

Alte discuții în legătură

Cec ul =instrument de garantie?? Monica H. Monica H. CEC ul este instrument de garantie??? dosar in baza legii 64/95.........am 4 file cec investite cu formula executorie.......intrebarea mea este: Cec ul imi ... (vezi toată discuția)
Falimentul ENGFULL ENGFULL sunt creditor al unei firme aflata in faliment ( e drept in firma e din franta ) nu am primit adresa de inregistrare pe lista de creditori , insa am procurat ... (vezi toată discuția)
Executare silita la societate aflata in reorganizare Amalia18_bv Amalia18_bv Buna ziua ! Am imprumutat o societate cu suma de 11000 euro, imprumut garantat prin gaj cu depsedare pe un cap tractor si o remorca (gaj fara deposedare). ... (vezi toată discuția)