Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Chitanță de mână
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Chitanță de mână

Bună seara știe cineva care sunt procedurile ,pentru a înainte în instanță uzucapiune la o.locuinta cumpărat cu chitanță de mână acum 30de ani ? Și care sunt pași de urmat ce trebuie plătit ?Va mulțumesc !
Va trebuie un avocat, singur nu va descurcati!