Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... documente intocmite de o asociatie non profit
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

documente intocmite de o asociatie non profit

as dori sa lansez acest subiect!
Poate cineva sa imi spuna ce documente emite o asemenea asociatie * nu ma refer la documente contabile* ?
Ma refer aici pentru anumite activitati pe care le desfasoara? Asociatia are mai multi membri.... si un organ de conducere
Pentru organizarea de diverse actiuni ce documente trebuie sa emita organul de conducere al asociatiei?
Sper ca am fost destul de explicit si Multumesc anticipat!
Puteti angaja un economist sa va tina contabilitatea ... nu vad nicio interdictie legala in acest sens.
Ma intereseaza daca un membru fondator, economist, poate tine contabilitatea Asociatiei. In acelasi timp poate face parte din Consiliul director?
Va multumesc.