Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca cu fractiune de norma
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca cu fractiune de norma

societatea comerciala poate sa incheie contract individual de munca cu fractiune de norma de 1 ora pe zi respectiv 5 ore pe saptamana?
Raspunsul este afirmativ
Poate incheia orice tip de c.i.m. cu timp partial .