Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cabinet Medical Individual CNP sau Cui in Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cabinet Medical Individual CNP sau Cui in Revisal

Va rog sa ma ajutati am si eu o intrebare :
In revisal la cabinet medical individual la inregistrare cum este corect sa fie inregistrat angajatorul pe CNP sau Cui ?
Cabinetul acum s-a inregistrat si va avea salariati. Multumesc!
Pe CUI se face inregistrarea in REVISAL.