avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 601 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cabinet Medical Individual CNP sau Cui in Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cabinet Medical Individual CNP sau Cui in Revisal

Va rog sa ma ajutati am si eu o intrebare :
In revisal la cabinet medical individual la inregistrare cum este corect sa fie inregistrat angajatorul pe CNP sau Cui ?
Cabinetul acum s-a inregistrat si va avea salariati. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:46, 23 Februarie 2017
Pe CUI se face inregistrarea in REVISAL.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concedii fara salariu in revisal carmen fortiu carmen fortiu concediile fara salariu se completeaza in revisal? ar fioproblema a doua probl. : lucrez pe un progr. de salarii si imi apar tot felul de probleme ca de ... (vezi toată discuția)
Cabinet medical individual - medic cu activitate suspendata pentru cic doringhent doringhent Avem o situatie interesanta. Un cabinet medical individual care e incadrat la profesii liberale(medic dentist) are angajat un alt medic cu carte de munca. ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! În anul 2021 august, m.am "angajat" cu un asa zis ... Cashmere Cashmere Bună ziua! În anul 2021 august, m.am \"angajat\" cu un asa zis contract de munca pe nedeterminat... Luna aceasta am descoperit ca nu am asigurarea medicala ... (vezi toată discuția)