Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... taxa auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

taxa auto

pentru un autoturism audi a4 din anul 2004 se plateste taxa de inmatriculare daca acesta este intrat in tara anul tecut si doresc sa-l inmatriculez luna viitoare?multumesc.
Nu se plăteste.