Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Reducerea vârstei de pensionare a femeilor cu mai ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Reducerea vârstei de pensionare a femeilor cu mai mult de 3 copii născuți inainte de 1990

Buna ziua! Ma intereseaza daca a intrat in vigoare legea care specifica acest lucru: reducerea vârstei de pensionare a femeilor care au nascut si crescut pana la vârsta de 10 ani mai mult de 3 copii inainte de anul 1990. Multumesc!
Nu.