avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 300 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conform cu originalul Acte angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conform cu originalul Acte angajare

Buna ziua, o intrebare daca se poate.. Este necesar sa punem conform cu originalul data si semnatura pe acctele doveditoare CI Diplome când angajam un om? Multumesc frumos ! O zi buna!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:55, 1 Martie 2017
Nu este obligatoriu sa puneti "conform cu originalul" pe actele depuse de o persoana in vederea angajarii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cv in dosarul personal Sziv Sziv Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu o intrebare. Dosarul personal al unui conducator autocamion trebuie sa contina obligatoriu CV-ul acestuia?? Avand in ... (vezi toată discuția)
Acte pentru angajare mariamarineci mariamarineci Buna ziua, Diploma de studii este obligatorie pentru angajare? Multumesc (vezi toată discuția)
Acte angajare contract munca adidagger adidagger Buna ziua, Am si eu o intrebare.Doresc sa ma angajez part-time, totul e ok am sustinut interviul toate bune mi-au dat o lista cu actele ce trebuie aduse.Unele ... (vezi toată discuția)