Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conform cu originalul Acte angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conform cu originalul Acte angajare

Buna ziua, o intrebare daca se poate.. Este necesar sa punem conform cu originalul data si semnatura pe acctele doveditoare CI Diplome când angajam un om? Multumesc frumos ! O zi buna!
Nu este obligatoriu sa puneti "conform cu originalul" pe actele depuse de o persoana in vederea angajarii.