Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Autorizatie transport marfa si persoane pe srl
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Autorizatie transport marfa si persoane pe srl

Buna seara am si eu o intrebare am o firma deschisa de transport marfa sunt administrator pe firma dar nu am nici o autorizatie am avut probleme cu politia in italia pe motiv ca nu am Cmr ,am o mare rugaminte si anume ce acte am nevoie sa imi fac atestat transport marfa si persoane detin o masina autoutilitara de 3,5 tone cu 6 plus 1 locuri,va multumesc anticipat#-o
Biu