Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozitare castiguri tranzactionari optiuni binare pe ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozitare castiguri tranzactionari optiuni binare pe internet

Buna ziua!
Nu stiu exact cum se procedeaza in cazul in care am castiguri din tranzactii binare pe internet. Mentionez ca tranzactiile se fac printr-o aplicatie cu un domeniu locat in afara tarii. Dupa solicitarea de retragere a sumelor castigate banii imi ajung intr-un cont bancar. Ce trebuie sa fac mai departe ca sa nu am "surprize" cu ANAF?
Ai primit ceva raspunsuri? M-ar interesa si pe mine. Mersi!