Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Munca in folosul comunitatii
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Munca in folosul comunitatii

se poate transforma 30 de zile munca in folosul comunitatii in amenda, care ar fi procedura
radianachim a scris:

se poate transforma 30 de zile munca in folosul comunitatii in amenda, care ar fi procedura