Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... firma de recuperatori
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

firma de recuperatori

buna seara.in anul 2013 am pimit o hartie de la un avocat cum ca ii se pune la soacra oprire pe pensie la o banca (avea 3) la care ii sa oprit din pensie respectiv dupa terminarea uneia ii sa pun pe a 2 a treia fiind ramasa neplatita dupa cateva lui ia venit de la o firma de recuperatori pentru a treia banca si in luna a 10.2016 ii sa oprit prima data din pensie acuma luni 13.03.2017 ia venit o hartie de la firma respectiva cum ca mai are datorie si la celelalte 2 banci cum se poate asa ceva o data ce de la primele 2 ii sa oprit din pensie timp de 3 ani (aproape 4 ca din octombrie 2012 a inceput oprirea).eu cum pot sa vad unde sau dus bani din oprire?sau ce pot sa fac acuma mai departe?va rog sa ma ajutati X-(
ale2012 a scris:

buna seara.in anul 2013 am pimit o hartie de la un avocat cum ca ii se pune la soacra oprire pe pensie la o banca (avea 3) la care ii sa oprit din pensie respectiv dupa terminarea uneia ii sa pun pe a 2 a treia fiind ramasa neplatita dupa cateva lui ia venit de la o firma de recuperatori pentru a treia banca si in luna a 10.2016 ii sa oprit prima data din pensie acuma luni 13.03.2017 ia venit o hartie de la firma respectiva cum ca mai are datorie si la celelalte 2 banci cum se poate asa ceva o data ce de la primele 2 ii sa oprit din pensie timp de 3 ani (aproape 4 ca din octombrie 2012 a inceput oprirea).eu cum pot sa vad unde sau dus bani din oprire?sau ce pot sa fac acuma mai departe?va rog sa ma ajutati X-(