avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 119 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... firma de recuperatori
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

firma de recuperatori

buna seara.in anul 2013 am pimit o hartie de la un avocat cum ca ii se pune la soacra oprire pe pensie la o banca (avea 3) la care ii sa oprit din pensie respectiv dupa terminarea uneia ii sa pun pe a 2 a treia fiind ramasa neplatita dupa cateva lui ia venit de la o firma de recuperatori pentru a treia banca si in luna a 10.2016 ii sa oprit prima data din pensie acuma luni 13.03.2017 ia venit o hartie de la firma respectiva cum ca mai are datorie si la celelalte 2 banci cum se poate asa ceva o data ce de la primele 2 ii sa oprit din pensie timp de 3 ani (aproape 4 ca din octombrie 2012 a inceput oprirea).eu cum pot sa vad unde sau dus bani din oprire?sau ce pot sa fac acuma mai departe?va rog sa ma ajutati X-(
Cel mai recent răspuns: ale2012 , utilizator 15:09, 15 Martie 2017
ale2012 a scris:

buna seara.in anul 2013 am pimit o hartie de la un avocat cum ca ii se pune la soacra oprire pe pensie la o banca (avea 3) la care ii sa oprit din pensie respectiv dupa terminarea uneia ii sa pun pe a 2 a treia fiind ramasa neplatita dupa cateva lui ia venit de la o firma de recuperatori pentru a treia banca si in luna a 10.2016 ii sa oprit prima data din pensie acuma luni 13.03.2017 ia venit o hartie de la firma respectiva cum ca mai are datorie si la celelalte 2 banci cum se poate asa ceva o data ce de la primele 2 ii sa oprit din pensie timp de 3 ani (aproape 4 ca din octombrie 2012 a inceput oprirea).eu cum pot sa vad unde sau dus bani din oprire?sau ce pot sa fac acuma mai departe?va rog sa ma ajutati X-(


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poprire pensie pentru cheltuieli de judecata si onorariu avocat ale2012 ale2012 buna seara.anul trecut la soacra i sa ridicat oprirea pe pensie la care o avut oprire din 2013.acuma ai venit o hartie de la firma de recuperatori ca are de ... (vezi toată discuția)
Credit ale2012 ale2012 buna ziua.soacra are un credit in franci si nu a mai platit la el la care in martie sau aprilie i sa pus oprire pe pensie si acuma ia venit hartie tot pe ... (vezi toată discuția)
Recuperare de la banca ale2012 ale2012 Buna ziua.soacra mea are o restanta la banca de vreo 6 luni problema e ca sunt franci elveteni si acuma mia venit acasa o hartie cum ca daca nu achita suma de ... (vezi toată discuția)