Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Cumparare apartament
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Cumparare apartament

vreau sa cumpar un apartament prin programul prima casa,iar vanzatorul a achizitionat apartamentul prin executare silita acum un an,ar fi vreo problema?as putea sa ma trezesc dat afara din apartament?daca notarul imi da unda verde la acte totul e ok.?multumesc.
tataeek, utilizator