avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 639 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Cumparare apartament
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Cumparare apartament

vreau sa cumpar un apartament prin programul prima casa,iar vanzatorul a achizitionat apartamentul prin executare silita acum un an,ar fi vreo problema?as putea sa ma trezesc dat afara din apartament?daca notarul imi da unda verde la acte totul e ok.?multumesc.
Ultima modificare: Marți, 14 Martie 2017
tataeek, utilizator

Alte discuții în legătură

Rectificare contract achizitie apartament prima casa conforma cu amplasamentul in teren danielbv danielbv Buna ziua, Doresc sa prezint urmatoarea speta: -am cumparat in urma cu un an un apartament prin programul PRIMA CASA -mentionez faptul ca acest apartament ... (vezi toată discuția)
Prima casa-apartament executare silita ELENA2009 ELENA2009 Buna seara, Va rog sa ma asistati in urmatoarea speta: - sunt in faza de a semna un antecontract pentru achizitionarea unui apartament prin programul Prima ... (vezi toată discuția)
Detalii contract "prima casa" starcopit starcopit Buna ziua! Doresc sa achizitionez un apartament prin programul \"Prima casa\". Solicit amabilitatea celor care vor dori sa-mi sugereze un raspuns la cateva ... (vezi toată discuția)