Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce cod caen îmi trebuie dacă vreau sa ambalez zahar?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce cod caen îmi trebuie dacă vreau sa ambalez zahar?

Buna ziua,
Ce cod caen îmi trebuie dacă vreau sa cumpăr zahar vrac și să îl ambalez la pungi de 1 kg și să îl revând?
Se pot folosi codurile CAEN :
- Activitati de ambalare 8292

- 4636 Comert cu ridicata al zaharului, ciocolatei si produselor zaharoase

- 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun