Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita pentru datorie bancara
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita pentru datorie bancara

AM O INTREBARE VA ROG SA MA AJUTATI LA O BANCA SOTUL MEU ARE O DATORIE SI LAU BAGAT LA EXECUTARE SILITA POATE SAI PUNA SECESTRU PE TOATE BUNURILE ADICA MASINA CASA SALAR. ETC. SUMA ESTE DE 28 MILIOANE BANI VECHI RESTANTA VA ROG SA MA AJUTATI CU UN RASPUNS
tigan2016, utilizator
Se poate pune poprire pe salariu dar se pot executa in acelasi timp si alte bunuri mobile si imobile.