avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita pentru datorie bancara
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita pentru datorie bancara

AM O INTREBARE VA ROG SA MA AJUTATI LA O BANCA SOTUL MEU ARE O DATORIE SI LAU BAGAT LA EXECUTARE SILITA POATE SAI PUNA SECESTRU PE TOATE BUNURILE ADICA MASINA CASA SALAR. ETC. SUMA ESTE DE 28 MILIOANE BANI VECHI RESTANTA VA ROG SA MA AJUTATI CU UN RASPUNS
Ultima modificare: Vineri, 17 Martie 2017
tigan2016, utilizator
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 22:18, 17 Martie 2017
Se poate pune poprire pe salariu dar se pot executa in acelasi timp si alte bunuri mobile si imobile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita bunuri mobile marilin marilin Am un credit de nevoi personale fara garantii de aproximativ 5000 lei la care nu am platit ratele de 5 luni, sunt bugetar si de cand mi s-a micsorat salariul ... (vezi toată discuția)
Poprire pe salar, imobile. ajutor! Nounou123 Nounou123 Bună seara. Lămuriţi mă şi pe mine. În cazul în care cineva care a rămas restant la bancă şi se ajunge în situaţia de a i se pune poprire pe ... (vezi toată discuția)
Debitor fara venituri si bunuri,ce se intimpla cu codebitorii daca au proprietati? 2740801520027 2740801520027 buna ziua,am un credit de nevoi personale in valoare de 18000 ron,ca sa il pot lua am avut nevoie in anul 2007 de trei codebitori (sotul si parinti mei).am ... (vezi toată discuția)