Forum Discuţii juridice Executare silită intoarcerea executarii
Discuție deschisă în Executare silită

intoarcerea executarii

buna ziua ,am castigat un proces.am facut contestatie la executare si am castigat ,datoria fiind prescrisa....as vrea sa stiu ce este de facut ca executorul sa imi imtoarca toti banii luati din cont?mie mi-au fost retrasi banii si de catre firma angajatoare si de catre banca...cum pot sa recuperez acei bani?se poate pe cale amiabila sau dechid alt proces?hotararea data de instanta este definitiva...multumesc
Vorbiți cu executorul.
Dacă nu se rezolva amiabil cereți întoarcerea executării.
executorul este din alt oras,o sa ii trimit un email si o sa incerc amiabil sper sa se rezolve multumesc
Buna zi
Aveti nevoie de Sentinta ramasa definitiva - scanata, impreuna cu solicitarea privind restituirea sumelor retinute, transmise prin e-mail!