Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Valabilitatea unui contract semnat olograf dar ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Valabilitatea unui contract semnat olograf dar transmis electronic

Buna ziua,

Va rog sa-mi raspunde-ti daca un contract semnat si primit inapoi sub forma scanata de catre partener este valabil sau este necesara transmiterea lui in original si acelasi lucru si pentru facturi (invoice).

Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~