Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Domeniul bancar
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Domeniul bancar

Este legal ca o banca să țină un cont deschis 2 ani și jumătate după ce titularul a anunțat ca vrea să închidă acel cont? ???
Pe acel cont a fost emis un card bancar.
Va mulțumesc anticipat
~ Conținut șters la cerere ~
Dacă nu aveți dovada că ați cerut închiderea contului, nu aveți ce le face.
Dacă aveți dovada, atunci faceți plângere la OPC.