Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... model adresa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

model adresa

Buna ziua,

As dori un model de adresa/ notificare incetare salariat detasat catre societatea de unde este detasat

Multumesc.
Catre: ..............
(denumirea angajatorului si sediul acestuia)

Prin prezenta, S.C. ........ , cu sediul in .........................................., CUI ..............., J .........., reprezentata prin domnul/doamna........................................................, in calitate de ................................, va comunica ca incepand cu data de ....... , va inceta detasarea dlui .....
la societatea dvs.

Data si semnatura