Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa Post Operator suport tehnic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa Post Operator suport tehnic

Buna ziua,

Am nevoie va rog de fisa postului pentru "operator suport tehnic pentru servicii de comunicatii electronice",cod COR 312208 si "operator calculator electronic si retele",cod COR 312201.

Multumesc anticipat!
Buna!
Aveti postat pe rubrica documente utile fisa postului pentru ceea ce ati cerut dvs.
O zi buna si spor la munca!:)
Multumesc pentru raspuns.
Am gasit-o intr-adevar cea pentru operator calculator electronic si retele (multumesc ca ati adaugat-o), dar as avea nevoie si pentru "operator suport tehnic pentru servicii de comunicatii electronice",tocmai pentru a putea face o comparatie intre cele doua ocupatii.

Multumesc inca o data.
as fi si eu interesat de un model de fisa post pentru "Operator suport tehnic pentru servicii de comunicatii electronice", cod COR 312208.

Va multumesc.
Daca erati atent la raspunsul colegei mele @bluelagoon ati fi vazut ca la "Documente utile" este postat fisa postului solicitat de dvs.
ufff, cred ca sunt cam tare de cap... l-am cautat pana mi s-au inrosit ochii dar nu l-am gasit. de asemenea nu vad un formular de cautare... la categoria fisa post sunt doar 3 documente, niciunul din ele nu este cel solicitat.
aveti cumva un link direct catre acesta?

va multumesc.
spatciuk, utilizator