Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului

Buna,
As avea nevoie de un model pentru fisa postului asistent analist informatii 413207 COR , si/sau 351107 operator suport tehnic pentru servicii de comunicaţii electronice, 351104 operator în domeniul proiectării asistate pe calculator.
Multumesc.
Vedeti aceste link-uri

[ link extern ]