Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa Post Operator suport tehnic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa Post Operator suport tehnic

Buna ziua,

Am nevoie va rog de fisa postului pentru "operator suport tehnic pentru servicii de comunicatii electronice",cod COR 312208 si "operator calculator electronic si retele",cod COR 312201.

Multumesc anticipat!
Fisele de post nu sunt standardizate. Fisa postului este un document care precizeaza sarcinile si responsabilitatile ce-i revin titularului postului, conditiile de lucru, standardele de performanta, modalitatea de recompensare, aptitudinile necesare angajatului pentru indeplinirea cerintelor postului, etc. Daca tineti cont de acestea, o puteti realiza personal si veti invata totodata pentru viitor. Model cadrul de Fisa a postului, gasiti la: www.modelcontracte.ro sau www.legislatiamuncii.ro.