Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Plata accesorii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Plata accesorii

Buna ziua as dori sa stiu ce trebuie sa fac referitor la decizia de plata a accesoriilor pe ultimi 3 ani ? Mentionez ca in tot acest timp nu am lucrat nici macar o zi.
Si mama mea a patit acelasi lucru. Am mers la Administratia financiara, a cerut lamuriri si apoi a complet o declaratie pentru stingerea acestor "datorii"