Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Titlu de calatorie
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Titlu de calatorie

Buna Ziua
Baiatul meu a facut 14 ani
Eu merg acasa ptr alte documentos
Nu am reusit sa obtin o programare la consulat
Aré pasaportul expirat
Tatal luí locuieste in Romania
Fiind amandoi in tara pot sa ii fac titulo de calatorie sa mearga in tara ptr buletin si pasaport??
Va multumesc
Da.
buna ziua....am un titlu de calatorie dar nu pot sa merg in Romania in acest moment....vroiam sa stiu odata ce scade pot sa-l cer din nou? multumesc
Da.