Forum Discuţii juridice Executare silită Contestare executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Contestare executare silita

Buna ziua !
Ce inseamna ;
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.05.2017, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.Cu cale de atac odată cu fondul. ???
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării
Inseamna ca jduecatorul a amanat pronuntarea si se va pronunta la data respectiva.
Prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei., adica ce inseamna mai exact ?