Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Achizitii publice- Exceptari
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Achizitii publice- Exceptari

Buna ziua,

Serviciile prevazute in Anexa nr.2. din Legea nr.98/2016 sunt exceptii si acestora nu se aplica prevederile Legii nr.98/2016?
In continutul Legii nr.98/2016 in afara art.35 alin.2. unde se mai face referire la aceasta Anexa nr.2.?
Va multumesc mult!
Cu stima,
Henriette
Bună,

Se mai face referire la următoarele articole: art. 3 alin.1 punctul 6, art. 7 alin. 1 litera 6, art. 12 litera b), art. 111 şi art. 144.

Laura