Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Cum recuperez banii de la agenția de turism
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Cum recuperez banii de la agenția de turism

Bună seara! În luna ianuarie am cumpărat 3 bilete de avion de la agenția de turism Bravofly. După aproximativ 1luna am primit mesaj pe email ca sa anulat zborul și nu au o alta alternativa pentru mine decât sa im8 dea banii înapoi sau un voucher cu valabilitate de un an. Am optat pt prima varianta de a primii banii înapoi dar de atunci ii sun săptămânal și le dau se mesaje pe email și singurul răspuns pe care îl primesc este ca dosarul este la comisia de evaluare. Ce pot face în cazul acesta? Unde ma pot adresa pt ca nu am reprezentanta în România și de cate ori iau legătura cu ei nu îmi răspunde decât un agent call centre!!!
~ Conținut șters la cerere ~