Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONCEDIERE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONCEDIERE

buna ziua am decizie de concediere din luna februaria 2017 cum e posibil ca in luna mai 2017 sa figurez la ANAF cu venit brut de 1900lei .Cum este posibil ce se intimpla,puteti sa ma lamuritii ,va multumesc
Ati intrebat fostul angajator?