avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 243 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONCEDIERE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONCEDIERE

buna ziua am decizie de concediere din luna februaria 2017 cum e posibil ca in luna mai 2017 sa figurez la ANAF cu venit brut de 1900lei .Cum este posibil ce se intimpla,puteti sa ma lamuritii ,va multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:02, 22 Mai 2017
Ati intrebat fostul angajator?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Furt de identitate sau greseala ? ContSters432527 ContSters432527 Buna ziua, Am fost la Anaf sa-mi ridic 2 adeverinte de venit (2016 si 2017) si am observat ca pe anul 2016 figurez ca angajat al unei firme ( eu nu am ... (vezi toată discuția)
Am primit de la anaf o decizie de impunere. quengi quengi Buna ziua, Am primit de la ANAF o Decizie de impunere, in care sunt instiintata ca in urma unui castig dintr-o sursa diferita de ceea a venitului salarial, am ... (vezi toată discuția)
Contract de munca desfacut,; demisie: altele yogub yogub Buna ziua, Sunt intr o situatie putin mai speciala si nu stiu cum sa procedez. Am fost si cred ca mai sunt angajat la o firma de constructii,ca sef de ... (vezi toată discuția)