Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Compensarea taxelor si impozitelor
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Compensarea taxelor si impozitelor

Se pot compensa taxele si impozitele cu daunele provocate de inundatii din vina primariei? Daca da, care sunt actiunile ( pasii ) principale ?
Va multumesc pentru ajutor !
Leo R A, Consilier juridic