Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cazier judiciar persoana juridica nerezidenta
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cazier judiciar persoana juridica nerezidenta

buna ziua,
va rog sa ma lamuriti cum pot obtine din Romania certificatul de cazier judiciar al unei persoane juridice nerezidente. mentionez ca imi este necesar pentru Oficiul national pentru jocuri de noroc.Ce documente imi sunt necesare?
multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns, insa intrebarea se referea la persoanele juridice (societati) nerezidente
~ Conținut șters la cerere ~