avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 453 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cazier judiciar persoana juridica nerezidenta
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cazier judiciar persoana juridica nerezidenta

buna ziua,
va rog sa ma lamuriti cum pot obtine din Romania certificatul de cazier judiciar al unei persoane juridice nerezidente. mentionez ca imi este necesar pentru Oficiul national pentru jocuri de noroc.Ce documente imi sunt necesare?
multumesc.
Cel mai recent răspuns: carsti , utilizator 21:55, 12 Iulie 2017
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns, insa intrebarea se referea la persoanele juridice (societati) nerezidente
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cazier judiciar persoana juridica straina cosmin8917 cosmin8917 Buna ziua, Actionarul nostru majoritar este o persoana juridica straina. Putem solicita cazier judiciar pentru aceasta persoana, necesar pt inregistrarea ... (vezi toată discuția)
Documente necesare inscriere roi cristinanca cristinanca buna, stie oare cineva sa-mi spuna EXACT acte imi trebuie pentru inregistrarea in ROI?daca firma are doi asociati romani;dar daca are doar ... (vezi toată discuția)
Model imputernicire si solicitare caziere judiciare ANTONG ANTONG Buna seara, Societatea la care lucrez (o sa-i spun societatea A) are capital privat strain in procent de 100%. In statul societatii comerciale romane A ... (vezi toată discuția)