Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Minor si familie 2
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Minor si familie 2

Dacă până la comunicarea hotărârii am avut un avocat .. s.a facut apel de către părata iar intrebarea mea este pot schimba avocatul ? Pot angaja un altul ?
Asta e alt proces, asa ca puteti continua cu acelasi avocat, cu altul sau fara avocat.
gi-jane2, moderator
Puteti sa va angajati alt avocat,elegant este totusi sa va anuntati si avocatul initial angajat ca intelegeti sa renuntati la serviciile acestuia.