Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene submasura 6.4
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene submasura 6.4

Buna ziua , as dori sa aflu daca pentru masura 6.4 ,vor incepe inscrieri si anul urmator,(pana in 2020)?
Daca am PFA productie cod CAEN 1623 cu sediul in mediu rural ma incadrez la aceasta submasura?
In acest an mai sunt fonduri nerambursabile care pot fi accesate de PFA-uri?
Buna ziua,
Sub-masura 6.4 va avea fonduri alocate pana in anul 2020.
Pentru anul in curs s-au epuizat fondurile alocate.
In procedura din 2017 nu a fost eligibil codul CAEN 1623 pentru accesarea sm 6.4.
Mai multe detalii privind conditiile de eligibilitate si oportunitatile de finantare gasiti pe site-ul [ link extern ] /