avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene submasura 6.4
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene submasura 6.4

Buna ziua , as dori sa aflu daca pentru masura 6.4 ,vor incepe inscrieri si anul urmator,(pana in 2020)?
Daca am PFA productie cod CAEN 1623 cu sediul in mediu rural ma incadrez la aceasta submasura?
In acest an mai sunt fonduri nerambursabile care pot fi accesate de PFA-uri?
Cel mai recent răspuns: BUSINESS ABSOLUT CONSULTING SRL , Consultant credite si finantari 13:41, 28 Septembrie 2017
Buna ziua,
Sub-masura 6.4 va avea fonduri alocate pana in anul 2020.
Pentru anul in curs s-au epuizat fondurile alocate.
In procedura din 2017 nu a fost eligibil codul CAEN 1623 pentru accesarea sm 6.4.
Mai multe detalii privind conditiile de eligibilitate si oportunitatile de finantare gasiti pe site-ul [ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene nerambursabile Edmontonian Edmontonian Buna ziua, am o firma care se ocupa de mentenanta si reparatii prin sudura. As dori sa stiu daca pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru o noua ... (vezi toată discuția)
Transport marfuri Barta Veronica Barta Veronica Am o firma de transport rutiere din 2016 cu sediul in mediul rural care functioneaza din 2017 . Am un teren concesionat pe firma pe care as vrea sa fac o hala ... (vezi toată discuția)
Ajutoare minimis caen 6920 - activitati de contabilitate si audit financiar, consultanta in domeniul fiscal calin68 calin68 Buna ziua, In urma cu cateva zile avocatnet.ro a postat un articol despre acordarea unor ajutoare de minimis ... (vezi toată discuția)