Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Schimbarea semnăturii
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Schimbarea semnăturii

Cand am facut 18 ani tatal meu mi a aratat cum sa fac o semnatura pentru buletin am semnat cum a spus el.Dar problema este alta,dupa am inceput sa semnez diferit.Acum am uitat semnatura aia din buletin si semnez diferit.Am semnat la bac,la angajare,la facultate diferit fata de cum era in buletin.Mi a spus cineva ca nu conteaza numai la institutii de drept si acelea sunt numai daca detin o proprietate?Daca este o problema cum o rezolv?Acum am 20 de ani pana la 22 de ani mai am destul pana sa schimb semnatura.
Admin, administrator
Nu sunt probleme daca v-ati schimbat semnatura.
In buletin a ramas semnatura pe care am uitat-o.Eu acum cand semnez fac alta semnatura,pentru ca am uitat cum arata semnatura din buletin.Deci nu este nicio problema?
Nicio problema.
Va multumesc pentru raspuns.