Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Revenire din CCC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Revenire din CCC

ce se intinpa daca nu revin din prenatal la vechiul loc de munca si nu imi dau nici demisia si ma angajez in alta parte ? pot? multumesc
La momentul expirarii suspendarii, contractul dvs va deveni activ si veti inregistra absente nemotivate. Vi se va face cercetare disciplinara pentru absentele nemotivate cumultate.
Sugestia mea este sa mergeti sa va incheiati activitatea cu societatea.