Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere asistenta juridica
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere asistenta juridica

Buna ziua,sint intr-un proces(apel) si doresc sa fac cerere pentru scutire plata.apel,respectiv taxa juridica.Termen apel 05.09.2017.
Am rugamintea de a-mi spune pina la ce data pot depune cererea de scutire a platii taxei,eu indeplinind toate condiitile prevazute de lege.
va multumesc
Buna ziua,
Formulati cerere de ajutor public judiciar.
Formulati-o acum, si atasati actele necesare si apoi depuneti.
Gabriel Klein Kiritescu, utilizator
Va multumesc,dar ma interesa daca pina la sfirsitul lunii august avind in vedere ca termenul apelului este pe 5 septembrie.