Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... fonduri PNDL
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

fonduri PNDL

care este procentul maxim ce poate fi alocat la consultanta ptr masura PNDL 2017,exista comentarii ca doar 1% din valoarea proiectului iar altii ca intre 1% -10%....
tovyis, utilizator