Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lucrul de acasa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lucrul de acasa

Buna ziua,

As dori daca se poate sa imi spuneti ultimele modificari legislative cu privire la lucrul de acasa.

Va multumesc.
OUG 53/2017 nu modifica reglementarile privind munca la domiciliu (art.108 - 110 C.mun.)