Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Geam la mine in curte?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Geam la mine in curte?

Vecinul de langa mine isi construieste casa.Constructia e la 60 cm de proprietatea mea si isi face geam pe peretele dinspre curtea mea.Are voie?Mentionez ca e geam mare,in care vrea sa puna sticla mata.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult.
Cereti un urbanism laprimarie, ca depinde de mai multe detalii. Intrebati si vecinul in ce baza. Nu va intelegeti, notificati-l ca veti cere documentele in baza carora construieste asa acolo.