Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii REVISAL
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

REVISAL

Am pierdut baza de date din calculator, am instalat pe un calculator versiunea 6.06sicand am vrut sa restaurez baza de date dupa o copie de siguranta salvata pe stick, mi-a aparut mesajul ca trebuie sa instalez versiunea pe care am lucrat
Trebuie sa dezinstalez versiunea 6.06? Apoi ce trebuie sa fac?
Va multumesc
Niculina
Dezinstalati 6.0.6 si instalati 6.0.5 si vedeti daca va preia baza de date.
Va multumesc!