Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii De ce nu se raspunde la toate intrebarile?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

De ce nu se raspunde la toate intrebarile?

-- se pare ca solicitantii sau persoanele care cauta un reaspuns corect nu prea au noroc sau cunostintele persoanelor care administreaza acest site nu sint suficiente sau nu exista timpul necesar pentru a raspunde tuturor solicitarilor si intrebarilor
Regret ca nu am primit nici cea mai mica indicatie ca cineva ar fi luatin consideratie intrebarea mea
Oricum va multumesc
Buna ziua,

Chiar asa, nici cea mai mica indicatie?
www.avocatnet.ro/content/for...

se pare ca solicitantii sau persoanele care cauta un reaspuns corect nu prea au noroc sau cunostintele persoanelor care administreaza acest site nu sint suficiente sau nu exista timpul necesar pentru a raspunde tuturor solicitarilor si intrebarilor

Pe acest forum se raspunde benevol, in limita timpului disponibil pentru raspunsuri gratuite. Sunteti user nou, ar fi bine sa cititi regulamentul forumului pentru ca din el veti afla multe lucruri despre cum functioneaza :)
Il gasiti accesand link-ul de mai jos:
www.avocatnet.ro/content/tag...
Ares-3, moderator
Precizarile moderatorei atesta contrariul afirmatiilor dv,mai ales ca utilizatorii care au inteles sa va analizeze topicul dv ,sunt adevarti specialisti in domeniul relatiilor de munca
Nu intotdeauna raspunsurile date la topicurile postate sunt de natura sa poate solutiona in totalitate si sa asigure satisfactia deplina a initiatorilor topicurilor
ynocentta, utilizator