avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 535 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Certificat / sentință de divorț (sector 1, ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Certificat / sentință de divorț (sector 1, București)

Cum să obțineți certificatul de divorț în in tribunal sector 1 bucuresti. Am hotararea 39 . Si sentinsa de divort
Ultima modificare: Miercuri, 23 August 2017
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: Cabinet Avocat Tudor Mihai , Avocat 18:44, 23 August 2017
Omar35 a scris:

Cum să obțineți certificatul de divorț în in tribunal sector 1 bucuresti. Am hotararea 39 . Si am sentinsa de divort.


Mergeti la oficiul de stare civila

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Hotarare divort/certificat de divort monica2012 monica2012 Buna ziua! Intrucat doresc sa cumpar un apartament, am nevoie de hotararea de divort \" definitiva si irevocabila\" Ce ar trebui sa fac din moment de ... (vezi toată discuția)
Acte necesare in germania micatalin71 micatalin71 1.Hotarare de divort cu apostila - Vreau sa stiu de unde pot obtine apostilarea, daca judecatoria la care s-a pronuntat divortul este in Medgidia? 2. ... (vezi toată discuția)
Lamuriti-ma va rog: copil nascut in strainatate, certificat de nastere romanesc prin consulat ioana d ioana d"arc am un copil nascut in strainatate,are certificat strain dar am fost si la ambasada romaniei din tara respectiva si iam facut certificat romanesc,acum e in tara ... (vezi toată discuția)