Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Certificat / sentință de divorț (sector 1, ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Certificat / sentință de divorț (sector 1, București)

Cum să obțineți certificatul de divorț în in tribunal sector 1 bucuresti. Am hotararea 39 . Si sentinsa de divort
Admin, administrator
Omar35 a scris:

Cum să obțineți certificatul de divorț în in tribunal sector 1 bucuresti. Am hotararea 39 . Si am sentinsa de divort.

Mergeti la oficiul de stare civila