avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate contract de arendare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

contract de arendare

cum se poate rezilia un contract de arendare?
Cel mai recent răspuns: marytopi , utilizator 19:14, 4 Septembrie 2017
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc pentru explicatii,este vorba de terenuri fanete,problema este ca s-au facut unele taieri de copaci fara acordul meu de aceea as dori sa reziliez contractul pana nu e prea tarziu,contractul este pe o perioada de 5 ani,anca o data va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
va multumesc pentruraspuns intrebarea mea este daca pot rezilia contractul si cum?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere cãtre primãrie pentru a-mi comunica date despre o moºtenire anetaaneta anetaaneta Cum trebuie sa formulez o cerere la primarie?, cu privire la o mostenire a4 frati care au un loc si pe care au titlu de proprietate ,dar una dintre surori care ... (vezi toată discuția)
Contract de arendare Dannna2002 Dannna2002 Buna ziua, Avem semnat un contract de arendare pentru o livada cu 60 de meri pe rod. In contract nu a fost stabilita suma de bani de dat de catre ... (vezi toată discuția)
Contract arenda TaraTara TaraTara Va rog sa-mi spuneti daca este obligatoriu sa se incheie un contract de arenda in conditiile in care o societate ia in arenda teren de la persoane fizice. ... (vezi toată discuția)