Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate contract de arendare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

contract de arendare

cum se poate rezilia un contract de arendare?
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc pentru explicatii,este vorba de terenuri fanete,problema este ca s-au facut unele taieri de copaci fara acordul meu de aceea as dori sa reziliez contractul pana nu e prea tarziu,contractul este pe o perioada de 5 ani,anca o data va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
va multumesc pentruraspuns intrebarea mea este daca pot rezilia contractul si cum?