Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Georgiana - concediul prenatal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Georgiana - concediul prenatal

Buna ziua
Va rog frumos sa ma ajutati, eu trebuie sa nasc aprox pe 18 februarie 2018, cand trebuie sa iau acel concediu prenatal?
Admin, administrator
medicul stie exact pentru ca el il da