Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Demisie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Demisie

Buna ziua ,am lucrat la o firma de securitate timp de o lună jumătate,pe functia de dispecer,azi mi-am dat demisia din motive personale,sefa de obiectiv din cauza căreia am plecat refuză să trimeata demisia specificând ca eu am lucrat paznic nu dispecer si îmi cere să modific demisia .va rog să-mi ziceți am greșit când am trecut dispecer daca eu am lucrat pe monitorizare obiectiv.....ei în contractul de muncă au trecut paznic....contract care l-au adus la semnat după o lună.va multumesc
trebuie sa treceti ce este in contract
Ms frumos