Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... e nevoie de succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

e nevoie de succesiune

Sunt in posesia unui certificat de mostenitor din 2005 in urma decesului tatalui in care se mentioneaza ca sunt mostenitor in intregime (mama mea a renutat la succesiune) ; in urma decesului mamei mele in 2016 sunt citat la un birou notarial pentru succesiune
Este necesara succesiunea ? Pot muta succesiunea in alt oras din acelasi
judet daca e necesara ?
stelian59, utilizator
Cine v-a citat? Succesiunea se dezbate la un notar din raza ultimului domiciliu al defunctei.
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc