Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate munca
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

munca

am dat examen pentru un post de referent la o primarie pe functia de casier, desi am studii superioare, acum intreb daca ar putea sa-mi transforme postul cu studii superioare. Va multumesc
Conform COR, aceste ocupatii (referent, casier) nu au ca si nivel de pregatire studii superioare. Daca nu exista alte reglementari speciale, nu au cum sa va transforme postul la un nivel de studii superioare.
va multumesc