avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 576 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Dosar dauna FGA
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Dosar dauna FGA

Buna ziua,
Am un dosar de dauna depus in luna octombrie 2016 la FGA . Dosarul a fost trimis la FGA deoarece Carpatica Asig era deja in demersurile procedurii de faliment, asa ca am suportat toate cheltuielile pentru reparatia masinii mele. Mentionez ca nu am primit niciun raspuns din partea celor de la FGA. Stie cineva in ce stadiu sunt cu platile pentru Carpatica Asig ?
Multumesc.
Ultima modificare: Vineri, 15 Septembrie 2017
ClaudiuF95, utilizator
FGA a facut o parte din platile pentru dosarele de despagubire.
Insistati sa primiti un raspuns - daca nu reactionati, nici FGA nu va reactiona.

Cum as putea sa insist sau cum sa reactionez ? Prin e-mail direct catre FGA ?
Ultima modificare: Vineri, 15 Septembrie 2017
gi-jane2, moderator
E-mail direct sau, si mai bine, incercati sa gasiti persoana la care a fost repartizat dosarul dvs si sa o contactati telefonic.

Va multumesc foarte mult !
Ultima modificare: Vineri, 15 Septembrie 2017
gi-jane2, moderator
Cu multă plăcere.
O zi bună.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despagubire rca - faliment valentinneagu87 valentinneagu87 Buna ziua, As dori un sfat/o parere legata de urmatoarea problema. Am fost implicat intr-un accident de masina iar vinovatul are asigurare la o firma aflata ... (vezi toată discuția)
Penalități pentru plata cu întârziere a daunelor Calotescu Vlaicu Calotescu Vlaicu In câte zile trebuie achitata bespagubirea solicitată Fonduli de Garantare a Asiguraților, după depunerea cererii ? Menționez ca am fost implicat intr-un ... (vezi toată discuția)
Dauna astra asigurari C-ATALIN C-ATALIN Pe scurt in 23.12.2015 am avut un eveniment nefericit (dauna auto) sunt partea pagubita ,iar cel care ma tamponat este asig la ASTRA asig , prin cautare si ... (vezi toată discuția)