Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Dosar dauna FGA
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Dosar dauna FGA

Buna ziua,
Am un dosar de dauna depus in luna octombrie 2016 la FGA . Dosarul a fost trimis la FGA deoarece Carpatica Asig era deja in demersurile procedurii de faliment, asa ca am suportat toate cheltuielile pentru reparatia masinii mele. Mentionez ca nu am primit niciun raspuns din partea celor de la FGA. Stie cineva in ce stadiu sunt cu platile pentru Carpatica Asig ?
Multumesc.
ClaudiuF95, utilizator
FGA a facut o parte din platile pentru dosarele de despagubire.
Insistati sa primiti un raspuns - daca nu reactionati, nici FGA nu va reactiona.

Cum as putea sa insist sau cum sa reactionez ? Prin e-mail direct catre FGA ?
gi-jane2, moderator
E-mail direct sau, si mai bine, incercati sa gasiti persoana la care a fost repartizat dosarul dvs si sa o contactati telefonic.

Va multumesc foarte mult !
gi-jane2, moderator
Cu multă plăcere.
O zi bună.