Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Numarul OUG pensii speciale
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Numarul OUG pensii speciale

Care este numărul OUG adoptata pe 04 august 2017 si care se refera la pensiile speciale?
OUG nr. 59/2017 - modificarea şi completarea unor acte normative din domeniul pensiilor de serviciu (Monitorul Oficial nr. 648 din 7 august 2017)
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc. O zi buna!