avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 681 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cerere concediu prin mail
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cerere concediu prin mail

Cererea de concediu se poate trimite pe mail angajatorului?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:08, 18 Septembrie 2017
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Este vorba despre un mail de serviciu sau mail personal ?
Mail de serviciu. Multumesc
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
In aceast caz, cererea poate fi trimisa , insa va trebui sa vedeti ce rezolutie se da pe cererea dvs.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incetare activitate alejandra alejandra buna ziua, Pentru incetarea contractului de munca e nevoie de cerere scrisa si semnata personal,nu se poate trimite aceasta cerere printr-un e_mail,pt ca ... (vezi toată discuția)
Mesaj ooo modificat in absenta mea - incalcare drept angajat? Isabela 2023 Isabela 2023 Buna ziua, Ma confrunt cu urmatoarea problema: Agreaseram cu angajatorul un concediu fara plata de 60 zile de care aveam nevoie pt a-mi rezolva niste ... (vezi toată discuția)
Ma obliga sa-mi dau demisia! mariabc mariabc Buna seara, problema mea e mai lunga si mai delicata, dar pe scurt: am fost in concediu medical (PE BUNE :) ) cam 1 luna si jumatate, timp in care ... (vezi toată discuția)