Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... inm
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

inm

Salutare tuturor! am si eu o intrebare. Invatati penalul si procedura penala si apoi va apucati de civil? sau mergeti cu toate materiile si invatati cate putin in celasi timp si pe urma la sfarsit repetati? astept raspuns! multumesc
Nu conteaza prea mult ce inveti ca prima materie sau daca inveti pe toate in acelasi timp, deoarece la INM oricum se dau 25 de intrebari din fiecare. Asa ca trebuie sa stapanesti cel putin 80% din fiecare. Media de admitere este de 8.
media de admitere este 7